E-REX 24 – recenze a zkušenosti

Americký doplněk pro podporu erekce E-REX 24

erex24-logo-primar

E-rex 24 představuje jeden ze známějších přírodních doplňků pro podporu erekce, který se vyskytuje na našem trhu. Při užívání tohoto doplňku by měli muži pocítit silnější a dlouhotrvající erekci, větší penis, intenzivnější ejakulaci a zajistit by měl i vyrovnanou hladinu hormonů. Kromě kapslí s účinným složením se v nabídce pod touto značkou nachází i intimní gel na bázi vody, který nefunguje jen jako lubrikant ale také stimuluje a prokrvuje pohlavní orgány. Při intimním styku je tak nápomocný nejen pro muže, ale zvyšuje i citlivost v ženské intimní oblasti.

erex24-recenze

E-REX 24 – složení

cesmína paraguayská
Listy či sušené stonky květin ze stromu nazývaného také „Yerba Mate“ konzumovali naši předkové už v minulosti kvůli povzbuzujícím účinkem. Dnes se výtažky využívají díky specifickým vlastnostem jeho složek (teobromin a teofylin), které dokáží bojovat proti oslabené erekcí a poruchám ztopoření penisu.

Muira Puama

Účinné látky ve výtažcích získaných z tohoto keře pomáhají obnovit mužské pohlavní funkce.

Zinek

Příjem zinku je velmi důležitý pro vývoj každého organismu. Zinek pomáhá udržovat kosti, vlasy, nehty či pokožku ve zdravém stavu, přispívá k posílení imunitního systému a vyrovnává hladiny vitamínů, sacharidů či mastných kyselin v těle. U mužů napomáhá k udržení přirozené a vyrovnané hladiny testosteronu. Velmi důležitá je i jeho přítomnost v mužském semenu.

 

Účinek

E-rex 24 slibuje splnění 11-ti povinností, přičemž ne všechny se týkají přímo erekce a pohlavního zdraví. K hlavním účinkům patří silnější a dlouhotrvající erekce, zvětšení či dokonce prodloužení penisu, intenzivnější ejakulace, rychle dosažené výsledky a zaručena a trvající účinnost. Dalšími výhodami tohoto přípravku je jeho 100% -ně přírodní složení a při jeho užívání by se neměly projevit žádné nežádoucí účinky. Aby se uživatelé přesvědčili o účincích osobně, poskytuje E-rex 24 možnost bezplatného nezávazného vyzkoušení, 15-ti denní kúru zdarma či garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Podobně jako u ostatních výživových doplňků tohoto typu je samozřejmostí diskrétní balení při dodání. Co se týče účinků intimního gelu E-REX 24, nejedná se jen o lubrikant. Po použití by měl zajistit lepší stimulaci a prokrvení pohlavních orgánů, zkvalitnění erekce a u žen zlepšení sexuálního zážitku.

Dávkování a cena

Dávkování tohoto přípravku je velmi vcelku zajímavé – v prvních dnech postačí 1 kapsle denně, nejlépe ještě před snídaní a užití druhé tobolky se doporučuje užít přibližně hodinu před samotným sexuálním stykem. Maximální denní dávka však nesmí přesáhnout 2 tabletky. Při pocítění účinků stačí dávkování snížit na 1 kapsli za 3 dny.

Základní nabídku tvoří 3 balení – E-rex 24, E-rex 24 Forte a E-rex 24 Extra Forte. Vzhledem k dávkování je velmi obtížné určit, na kolik dávek či dnů jedno balení vystačí, protože se na každém muži mohou účinky objevit v rozdílném časovém období.

Za produkt E-REX 24 (30 tablet + 15 tablet zdarma) zaplatíte částku 890CZK.

Za produkt E-REX 24 Forte (60 tablet + 15 tablet zdarma) zaplatíte aktuální částku 1335CZK.

Za produkt E-REX 24 Extra Forte (90 tablet + 15 tablet zdarma) zaplatíte částku 1780CZK.

 

Po objednávce vám bude produkt dodán do 48 hodin, v diskrétním balení a v případě nespokojenosti vám bude zaplacená částka vrácena zpět. Prodávající také nabízí možnost vyzkoušet tablety zdarma – kupující má nárok na vrácení balíčku (iv případě že nějaké tablety užil) do určitého počtu dnů od převzetí zásilky a peníze mu budou vráceny.

Mé zkušenosti s E-REX 24

Objednal jsem si základní balení E-REX 24 30 tablet + 15 tablet jsem dostal zdarma. Zásilka mi opravdu přišla do 48 hodin, proto jsem mohl se zkoušením a sledováním účinků hned začít. První 2 dny jsem zkusil užít pouze 1 tabletu ráno před snídaní, ale účinky jsem nepociťoval a proto jsem zkusil užívání 2 tablet (1 ráno a 1 hodinu před sexem). Ani v tomto případě jsem však nepociťoval vůbec nic. Asi po třech dnech užívání tablet se objevila pouze zvýšená chuť na sex a při užívání na další dny trvala moje erekce delší dobu než obvykle a byla pevnější. Jelikož se po zpozorování účinků může dávkované upravit na 1 tabletu za 3 dny, udělal jsem tak. Další den jsem si dal pouze 1 tabletu a pak 2 dny žádnou, ale byl jsem zklamaný. Účinky se vytratily a tak jsem opět zkusil schéma 1 + 1 a účinky se dostavily až druhý den užívání. Každý muž je samozřejmě jiný a účinky může pocítit v rozdílném čase a síle, já potřebuji zřejmě větší dávku účinných látek.

 

Zhodnocení a závěr

Slibované účinky v oblasti erekce a sexuálního života byly podle mě nedostatečné. Rychlý výsledek se u mě nedostavil vůbec (což jsem u některých jiných doplňcích dosáhl, proto mi zřejmě vyhovuje jiné složení a účinné látky). Erekce byla o něco silnější i delší, ale pouze v případě užívání 2 tablet denně. Tento účinek se při přerušení užívání a snížení počtu tablet na 1 za 3 dny vytratil. Intenzivnější erekci jsem nezažil a ke zvětšení penisu nedošlo. To by se možná projevilo až při dlouhodobějším užívání přípravku.

Officiální prodejce EreX-24

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*