Tipy na zlepšení erekce

Jedním z nejnepříjemnějších problémů mužů je určitě erektilní dysfunkce nebo jednodušší porucha ztopoření.

Právě erekce penisu je totiž nutná k tomu, aby vůbec sexuální akt proběhl. V současné době tento problém postihuje nejen mužů ve středním věku, ale i mladší generaci mužů, kteří tento problém prožívají podstatně více než ti starší. Proto si asi nejeden člověk, který pociťuje, že jeho penis není během erekce dostatečně pevný pokládá otázku – je tento problém lze řešit a existují i nějaké tipy na zlepšení erekce?

Erektilní dysfunkce – dočasný problém?

Ve většině případů je problém s erekcí pouze dočasným problémem, který je zapříčiněn mnoha faktory, a to bez jakékoliv spojitosti s věkem muže. Proto určitě nezoufejte, ale zkuste hledat příčinu, která se mohla podepsat za změnu kvality vaší erekce. V případě, že si nevíte rady nebo pokud tyto problémy přetrvávají delší dobu, určitě neváhejte navštívit lékaře, který by vám měl být schopen určit diagnózu a následně předepsat vhodnou léčbu.

Jste obézní? V tom případě existuje větší šance, že vaše erekce nebude dostatečná
Kromě toho, že obezita obecně negativní vliv na zdraví člověka, u mužů může nadváha také způsobit i problémy spojené s funkcí jejich pohlavního orgánu. Pokud tedy máte vyšší BMI index a problémy s erekcí, existuje velká pravděpodobnost, že je mezi nimi spojitost.

Snažte se relaxovat

Pokud negativní snášíte stresové situace v práci nebo v osobním životě, je pravděpodobné, že se to dříve či později může odrazit mimo jiné i na kvalitě vaší erekce.

Proto, pokud v nedávné době procházíte zažívají více stresů obdobím jako obvykle, je možné, že Vaše erekce nemusí být tak pevná jako jindy. Řešením je například dostatečné množství odpočinku, který vám pomůže zapomenout na některé problémy, které vás tíží.

přestaňte kouřit

Máte problémy s erekcí a jste tuhý kuřák?

V tom případě je více než pravděpodobné, že za tímto problémem se skrývá právě vaše denní dávka nikotinu, který negativně působí na cévy tím, že jejich ucpává. Důsledkem je nedostatečné prokrvení mnoha orgánů včetně penisu. Proto, pokud je to možné, snažte se co nejrychleji omezit příjem nikotinu, případně ideálnější s kouřením zcela skončete. Pozitivní důsledky budete bádat již po krátkém čase.

Pomoci mohou i různé doplňky na zlepšení erekce

Na našem trhu existuje v současnosti množství přípravků na podporu erekce, jejichž aktivní látky reálné pozitivní vliv na funkci vašeho pohlavního orgánu. Jde většinou o dražší produkty, které jsou však ve většině případů postavené na čistě přírodní bázi. Tyto preparáty však nejsou vhodné k užívání v případě, pokud máte vyšší tlak, případně jste v minulosti prodělal infarkt. V takových případech doporučujeme případně užívání konzultovat s vaším lékařem.