Jak zlepšit chuť mužského semene?

Lidské tělo je neobyčejný výtvor, který dokáže velmi jasně a citlivě reagovat na to, jak se o něj staráme. Dá nám jasně najevo jestli děláme něco špatně nebo naopak dobře. Nejjednodušší to poznáme na pleti, kvalitě vlasů a nehtů, na váze a nakonec na vyšetření u lékaře. Pár orgánů dokáže extrémně citlivě reagovat na stravu či způsob života jaký vedeme. Jedním z nich je i mužský penis, který svou chutí prozradí, co jeho vlastník jedl.

H2: Jaká je normální chuť?

Polykat nebo ne? Názory žen se zde často rozcházejí, některé s tím problém nemají, jiné se tomu vysloveně brání. A to i přesto, že muži tuto část orálního sexu mají nejraději. Ne každé ale chuť mužského sekretu chutí. Chuť je podmíněna mnoha faktory a jedním z nich je i strava. Základní složkou jsou proteiny, fruktóza, kyselina citrónová, vápník, cholesterol, kyselina askorbová, sodík a chlorid. Nedá se říct jaká je normální chuť, každý ji vnímá trošku jinak a vše se to odvíjí od vnitřního prostředí, od zlozvyků i od již zmíněné stravy.

H3: Co zhoršuje chuť?

 • Alkohol a cigarety
 • Ostré a pálivá jídla
 • Křen
 • Rýže a obiloviny
 • Maso
 • Káva

H4: Co zlepšuje chuť?

Podle mnoha výzkumů dokáží chuť semene vylepšit citrusy a ovoce. Nejlépe se osvědčil ananas, mango a grep. Chuť bude po nich jemně nasládlá a navíc prospějí i mužskému organismu. Ovoce přispívá k lepší funkci střev, díky čemuž se tělo rychleji pročistí a nebude mít tak co ovlivnit chuť ejakulátu. Tak jako při každé jedné věci, je nutné konzumovat jejich pravidelně, jinak se požadovaného výsledku nedočkáte.
Pokud váš partner odmítá jíst ovoce, můžete vyzkoušet lubrikační gel. Ten přímo chuť sekretu neovlivní, ale vytvoří vám příjemnou chuť v ústech ještě před jeho příchodem, který snadněji zvládnete. Poslední možností jsou tabletky, které seženete v sexshopu. Ty dokáží výrazně změnit chuť, nejčastěji na jablečnou. Jsou to přírodní, povětšinou bylinné tablety, takže se nemusíte bát je vyzkoušet a sami se přesvědčit o jejich účinnosti. Nejsilnější ovlivňují chuť tyto potraviny:

 • Ananasový džus
 • Banány, jablka, borůvky
 • Celer a skořice
 • Brambory
 • Ochucený lubrikační gel
 • Speciální tablety

H5: Co když se chuť nezlepší?

Nedá se s jistotou říci, že pokud partner bude jíst pouze „chutné“ potraviny, tak se chuť jeho semene zlepší. Ale žena by si měla umět poradit is takovým variantou. Vyzkoušet můžete sprchu, kde vám voda zaručí čistotu partnerova údu a kde si můžete případně vypláchnout ústa, zda to nenápadně vyplivnout. Orální sex si můžete zpříjemnit i tím, když na partnery penis natřete něco sladké jako například šlehačku, jahodový sirup či nějakou jinou snadno roztíratelné chuťovku. Poslední možností jak můžete bez problémů zvládnout orální sex, je mytí zubů. Vyzkoušejte si těsně před aktem umýt zuby s pořádnou dávkou zubní pasty. Některé ženy tvrdí, že chuť pasty alespoň z části přebije chuť sekretu.

H6: Nejčastější dotazy

Proč je dobré polykat?

Mužský ejakulát obsahuje mnoho látek, které jsme zmínili výše a mezi nimi i vitamin C nebo vitamin B. Podle výzkumů dokáže tento sekret zlepšit paměť, zkvalitnit spánek, snížit bolest, zvýšit energii a zlepšit koncentraci. A co je nejdůležitější, patří prý mezi přírodní antidepresiva.

Existuje alergie na spermie?

Ano, existuje malé množství žen, které mají alergickou reakci na mužský sekret. Způsobuje jim klasické alergické projevy jako je svědění, pálení a zarudnutí.

Může špatná chuť ovlivnit ženu?

V případě, že narazíte na partnera, který vám „nebude chutnat“, může se stát, že pokud se jeho ejakulát dostane na vaši pokožku, způsobí vám vyrážky, zarudnutí, dokonce až podráždění pokožky.

Což připomíná normální chuť ejakulátu?

Podle některých odborníků by měla normální chuť semene připomínat kaštanový květ. Je to velmi subjektivní, protože mnozí z nás tuto vůni ani neznají.

Co bych měl jíst před orálním stykem?

Nejideálnější volbou je lehký zeleninový salát, ovoce a sklenici bílého vína. Ale postačí i to, pokud zlepšíte stravu, nedáte si předtím několik piv a zkusíte alespoň kousek ovoce či horskou čokoládu. Třeba to dodržovat ale dlouhodobě!

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*