Jak prodloužit dobu pohlavního styku

Doba pohlavního styku je u každého páru jiná a obecně se ani nedá říct jaká je délka průměrného pohlavního styku. Samotná délka sexuálního aktu se začíná mezi partnery přebírat většinou až v případě, že pravidelně jeden z nich kvůli kratší době pohlavního styku nedosáhne orgasmu.

Tento problém trápí spíše ženy, které nejednou během sexu nemají vytoužený orgasmus. Přece jen dosáhnout vrcholu je pro muže obecně jednodušší než u žen, které k jeho dosažení většinou potřebují delší sex. Z toho důvodu řešení tohoto problému leží většinou na bedrech muže.

Délku sexu u muže ovlivňuje i jeho věk

V případě, že jste muž, který není tak zkušený jako většina mužů, určitě nezoufejte. Délku pohlavního styku totiž u mužů ovlivňuje hlavně předčasné ejakulace, která je u mladších ročníků běžná. Ta se však po čase stabilizuje do běžnějších hodnot, což jistě potěší i vaše partnerky.

Delší absence sexu jako příčina předčasné ejakulace?

V případě, že jste s partnerkou delší dobu neměli pohlavní styk, případně není váš sexuální život až takový pravidelný, jak by měl být, problém s předčasnou ejakulací je více než pravděpodobný.

V tomto případě je tedy řešení poměrně jednoduché, a to pravidelnější sex s vaší partnerkou.

Pomoci může metoda start-stop

Pokud vám tento pojem nic neříká, nejste sám. Tato technika je sama o sobě poměrně populární hlavně u starších a zkušenějších mužů. Velmi oblíbená je například i jako způsob ochrany před otěhotněním partnerky, i když o její účinnosti v tomto případě můžeme minimálně pochybovat. V případě, že vás zajímá metoda start-stop jako jedna z technik na oddálení ejakulace, její podstatou je schopnost rozeznat kdy jste příliš vzrušený. Jakmile dosáhnete horní hranici vzrušení, prostě zareagujete několik sekundovou pauzou, během níž pocit vzrušení začne ustupovat. Tuto techniku můžete opakovat několikrát, přičemž se nezapomeňte dostatečně uvolnit.

Oblíbená je i technika stlačení penisu

Pokud vám nevyhovuje metoda start-stop, můžete zkusit i jiné metody.

Jednou z nich je například metoda stlačení penisu, kterou můžete využít jakmile máte pocit, že se blížíte k vyvrcholení a to tak, že pomocí prstu stisknete místo přímo pod hlavou svého penisu. Tlak, který tím vyvinete dočasně potlačí ejakulaci, díky čemuž budete moci pokračovat v pohlavním styku. Tuto techniku můžete použít také několikrát předtím, než dosáhnete vrcholu.

Pomoci mohou i speciální kondomy

Kromě různých technik je možné na oddálení předčasné ejakulace využít i speciální znecitlivující kondomy, které obsahují znecitlivující mazivo benzokain. To cílení potlačí citlivost penisu, přičemž si však budete moci vychutnat požitek z pohlavního styku. Nezapomeňte si však kondom nasadit správně tak, aby vrstva s benzokain byla z vnitřní strany kondomu.

Prodloužení samotné erekce

Můžete docílit užíváním výživových doplňků na Zlepšuje mužské erekce a prodloužení pohlavního styku. Komplexní srovnání obsahuje srovnání vlastnosti obsahu a ceny tabletek.

Jako vítěz testu můžeme ze zmíněných označit přípravek z Velké Británie Ejoy – zlepšení erekce a prodloužení pohlavního styku.