eJoy – recenze a cena, složení, dávkování, prodej (aktualizováno)

ejoy primar banner cz

 

Kdo by nechtěl mít kvalitní sexuální život bez ohledu na věk nebo zdravotní stav? Zřejmě se nenajde muž, který by na tuto otázku odpověděl záporně. Právě na to cíli eJoy, přípravek speciálně určený na  dlouhodobé zlepšení  potence a erekce u mužů.

Tabletky eJoy jsou na našem trhu od roku 2015. Jde o volně dostupný přípravek, který si koupíte bez lékařského předpisu. Jeho složení jej řadí mezi produkty s přírodním složením. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, je to možná tím, že v lékárně se zatím distribuován. Objednat si ho ale můžete přímo od oficiálního distributora přes jeho vlastní eshop.

Základní parametry a vlastnosti

Hlavní účinekPodpora erekce a sexuálního apetitu
Velikost balení24 tablet až 168 tablet
Způsob užíváníOrální v celosti, jednorázově i dlouhodobě
Způsob koupěPřímo přes oficiální eshop nebo u nás za akční cenu
Nežádoucí účinkyžádné
Cena za 1 den užívání při maximální denní dávce28 kč

Účinky eJoy

Základním účinkem tablet eJoy je pozitivní vliv na erekci a podpora kvalitnějšího ztopoření. Nejde ale o jediný vliv, přípravek díky svému komplexnímu složení nabízí také komplexní účinky v rámci celého sexuálního života. Má dokonce i pozitivní vliv celkově na vitalitu a podporuje správné fungování imunity.

Toto jsou 4 účinky deklarované výrobcem:

Kvalitnější erekce

eJoy nabízí při správném užívání viditelné posílení erekce a to zejména s ohledem na zlepšení nástupu ztopoření a tvrdosti ztopoření. Tohoto účinku je dosaženo pomocí vazodilatačních účinných látek působících na cévy vyživující penis. Následkem zlepšení prokrvení lze pozorovat rychlejší nástup ztopoření i větší tvrdost erekce samozřejmě při pravidelném užívání.

Zvýšení chuti na sex

Na mužský sexuální apetit má vliv zejména libido a to ovlivňuje v první řadě hladina mužského hormonu testosteron v těle. Vlivem věku i nesprávné životosprávy však hladina tohoto hormonu u mužů klesá a proto je třeba jeho produkci stimulovat. Přesně to zajišťuje eJoy pomocí extraktů ze speciálních rostlin, které jsou dominantní součástí složení a proto je tento účinek tak viditelný.

Prodloužení pohlavního styku

Kvalita sexuálního zážitku závisí i na délce jeho trvání, což je další oblast, kde je možné při dlouhodobém užívání tablet eJoy dosáhnout zlepšení. Kombinace vyšší stimulace libida, normalizace hormonů a lepšího prokrvení pohlavní soustavy může vyústit do delšího sexuálního styku. Minimálně v oblasti delšího udržení erekce má eJoy viditelnou účinnost a tím prodlužuje styk.

Pozitivní vliv na prostatu a plodnost

Čtvrtým účinkem užívání přípravku je zlepšení stavu prostaty a s tím související zlepšení plodnosti. Tento účinek dosahují tabletky eJoy kombinací přírodních látek ovlivňujících fungování této pohlavní žlázy, ale například i na zlepšení kvality a pohyblivosti spermií. Přestože je tento účinek těžší měřitelný, několik mužů pocítilo zlepšení stavu prostaty zejména při močení.

Využijte   akční nabídku portálu mujprimar.cz  a při objednávce vepište do poznámky kód akce doprava a poštovné se při odesílání nebude počítat a bude zcela zdarma.

Chci využít slevu na poštovné 

Složení eJoy tablet

Přípravek eJoy patří do kategorie produktů založených na účinných látkách získaných z rostlin a bylin, které jsou již staletí známé jako stimulanty kvalitnějšího sexuálního života. V tabletách nenajdete žádné synteticky a chemicky vyrobené umělé látky, což je ale velká výhoda související s bezproblémovým užíváním.

Co všechno se v eJoyi nachází? Zejména těchto 8 účinných látek:

Tribulus TerrestrisMacaSaw PalmettoChilliL-ArginínL-CitrulínVitamín CVitamín D
Základem eJoy tablet je rostlina nazvaná Tribulus Terrestris neboli Kotvičník zemní. Jedná se o tradiční rostlinu pocházející z Asie, která se v lidové medicíně již staletí používá ke zlepšení a stimulaci hladiny testosteronu. V tabletách eJoy se nachází právě kvůli jejího vlivu na libido, ale například i na posílení erekce a potence muže.
Velmi podobně účinným přírodním afrodiziakem je i Maca, což je lidové pojmenování pro Řeřichu peruánskou. Jak říká již název, rostlina pochází z Jižní Ameriky, nejvíce se vyskytuje v Peru a Bolívii. Jde o velmi silné přírodní afrodisiakum, jehož kořen se v této části světa užívá již odpradávna na posílení fyzické síly, vitality a zejména libida.
Z jižní Ameriky se přesuneme severněji, konkrétně do Kalifornie. Ta je domovskou oblastí malé palmovitej rostliny zvané Serenoa plazivá, případně Saw Palmetto. Extrakty a výtažky z plodů této palmy se používají ke zlepšení metabolismu, ale u mužů i v oblasti léčby benigní hyperplazie prostaty. Jde také o skvělé afrodisiakum s komplexním účinkem.
Zřejmě nejznámější koření na světě, to je chilli. Papričky nebo prášek z tohoto koření se pro svou pálivost používají na dochucení jídel, ale chilli pomáhá i na rozšíření cév, zlepšení průtoku krve přes cévní systém, na spalování tuků a zlepšení imunity. V eJoyi se nachází extrakt zbavený pálivosti, ale se zachovaným účinkem na zlepšení cirkulace krve.
Aminokyseliny patří mezi látky, které si většinou náš organismus neumí vyprodukovat sám a proto je odkázán na jejich příjem z externích zdrojů. Do této kategorie patří i L-Arginin, aminokyselina podporující vylučování růstového hormonu u mužů. Její druhý důležitý účinek je, že stimuluje oxid dusnatý a pomocí něho dochází k rozšíření cév a zvýšení jejich průtoku.
Obvyklou a častou dvojčetem L-Argininu je podobná aminokyselina L-Citrulin. Ta působí jako pomocná látka ke zvýšení účinků a v lidském těle se z ní speciálním procesem stává L-Arginin, později oxid dusnatý. Výsledkem je opět podpora lepšího prokrvení a právě z tohoto důvodu je součástí tablet eJoy. Oproti konkurenci je zde ve zvýšené koncentraci.
Vitamín C patří mezi nejúčinnější antioxidanty, čili látky zpomalující předčasné stárnutí. Jde rovněž o skvělý stimulant imunitního systému, už odpradávna se používá jako prevence a zlepšení obranychschopnosti organismu. možná jste ale nevěděli, že patří i mezi látky ovlivňující kvalitu a pohyblivost spermií, což je také důvodem, proč se v eJoyi nachází.
Poslední důležitou látkou ve složení přípravku eJoy je vitamin D. Jde o vitamín důležitý například pro zdraví naší pokožky, ale například i pro zachování vitality a pro podporu imunitního systému. U žen je vitamin důležitý během těhotenství, u mužů pomáhá na normalizaci krevního tlaku v cévách a zároveň ke zlepšení plodnosti. Pomáhá také zahnat únavu.

To, v jaké koncentraci s v jedné tabletě iv denní dávce tyto látky nacházejí, ukazuje následující přehledná tabulka:

Účinná látkaObsah v 1 tabletě
L-Arginin75mg
Tribulus Terrestris150mg
L-Citrulín75mg
Maca60mg
Chilli5mg
Vitamin C30mg
Vitamín D400IU
Saw Palmetto130mg

Užívání a dávkování eJoy

Tabletky eJoy jsou založeny na výše zmíněných účinných látkách přírodního charakteru. Účinnost je v první řadě závislá od správného užívání, které by mělo být pravidelné a dlouhodobé. Výrobce sám doporučuje užívat tablety alespoň 3 měsíce, s čímž souhlasím.

Co se týče dávkování, tak platí:

 • jedna dávka sestává standardně z 2 tablet
 • maximální denní dávka za 24 hodin jsou 4 tablety
 • při jednorázovém dávkování se užívá jedna dávka 30 minut před pohlavním stykem
 • při pravidelném dávkování se doporučuje užít 1 dávka ráno a 1 dávka večer

Překročení doporučeného a maximálního denního dávkování s sebou nepřináší zlepšení účinku. Účinnost se může projevit během prvního až druhého týdne užívání, závisí to i na tom, v jakém zdravotním stavu jste na začátku užívání. Zkušenosti ale hovoří o tom, že dlouhodobé a každodenní užívání má výrazně pozitivní vliv na účinnost.

Při užívání dodržujte tyto zásady:

 • užívání je možné nalačno i po jídle
 • tabletky zapijte dostatečným množstvím tekutiny, ideálně čistou vodou
 • nekombinujte tabletky s alkoholem
 • řiďte se příbalovým letákem a instrukcemi, které v něm najdete

Nežádoucí a vedlejší účinky

Jednou z velkých výhod přírodního složení eJoy tablet je, že se nemusíte obávat při jeho užívání o negativní účinky. Nic takového, jako jsou bolesti hlavy, únava, zažívací problémy a podobné nežádoucí účinky typické pro syntetické tabletky, nehrozí.

Pokud to nepřeženete s předávkováním, neměli by se žádné vedlejší účinky objevit. Vyskytnout se však může alergická nebo přecitlivělá reakce na některou látku uvedenou ve složení, což však pochopitelně výrobce nemůže ovlivnit. Řešením v tomto případě je přerušit užívání a poradit se s lékařem o dalším postupu.

Kontraindikace a interakce

Kromě nežádoucích účinků se muži velmi často zajímají io faktory, které mohou ovlivnit možnost užívání tablet eJoy. Co se týče alkoholu, k tomu jsem se vyjádřil již při užívání a dávkování. eJoy se však nesmí kombinovat ani s jinými podobnými tabletkami na erekci a pochopitelně už vůbec se nesmí užívat současně s léky na předpis.

Problémem mohou být i existující nebo nedávné problémy kardiovaskulárního charakteru. Vylučujícím faktorem užívání jsou onemocnění srdce, nedávno překonaný infarkt či cévní příhoda, nízký krevní tlak, vrozené poruchy sítnice, problémy s játry, poruchy krvácivosti a vředy.

Cena eJoy

Značka eJoy je na našem trhu uvedena ve formě jednoho typu tablet s komplexním účinkem. Je to výhoda oproti některým konkurenčním tabletám, kde si musíte koupit zvlášť pilulky na podporu erekce a například zvlášť pilulky na zlepšení libida. eJoy nabízí díky kvalitnímu složení a koncentraci účinných látek vše v jednom přípravku.

Tabletky eJoy se ale dají koupit v baleních různé velikosti:

Balenípočet kspočet tabletcenaslevaprocentní úspora
  

 

1 balení

 

 

24

 

 

710Kč
549Kč – akcia

 

 

161Kč

 

 

21 %

  

 

2 balení

 

 

48

 

1420Kč
989Kč

 

 

431Kč

 

 

30 %

  

 

3 balení

 

 

72

 

 

2130Kč
1399Kč

 

 

731Kč

 

 

34 %

  

 

5 balení

 

 

120

 

 

3550Kč
2269Kč

 

 

1281Kč

 

 

36 %

  

 

7 balení

 

 

168

 

 

4970Kč
2999Kč

 

 

1971Kč

 

 

40%

Nejmenší balení, které je určeno k úvodní test, má 24 tablet, čili při plném dávkování vám vydrží 6 dní. Pro lepší projevení účinků doporučuji zakoupit si větší balení, konkrétně s obsahem dohromady 72 tablet. Získáte možnost užívání tablet skoro 3 týdny, kde už bude účinnost mnohem více viditelná.

Navíc doprava při balení spolu 120tablet je zdarma, protože se jedná o objednávku nad 70 €. Důležité také je, že oproti základnímu balení ušetříte až 36 procent z ceny, což je už poměrně výrazná úspora při dlouhodobém užívání.

Slevový kód

Při nákupu přímo z oficiálního eshopu můžete získat tabletky ještě levnější při využití speciální cenové akce. Pamatujte, jde o časově omezenou slevu, která je aktuální pouze nyní v rámci akciové propagační kampaně!

Chcete-li získat ještě lepší cenu (sleva 75 Kč), při objednávce na www.ejoytablety.cz vám stačí zadat následující slevový kód:  ejoybonus 

 

Využijte limitovanou akční nabídku portálu mujprimar.cz

  130Kč slevový kupón – TOPerekcia  

Vepište do objednávkového procesu na našem webu môjprimár.sk

a bude Vám odečtených 130Kč.

časově limitovaná akce !!!

Výrobce a distribútor

Kdo je výrobcem tablet eJoy? Tento přípravek k nám přišel ze Spojeného království a stojí za ním společnost Pharmatico Ltd. se sídlem přímo v Londýně. Tabletky se vyrábějí ve Velké Británii a splňují všechny standardy potřebné pro přípravek určený na podporu erekce a dlouhodobé užívání.

Na rozdíl od mnoha jiných konkurenčních značek, kde jsou výroba i původ zahaleno tajemstvím, v případě eJoyu je vše transparentní a doložené několika certifikáty. Výrobek je u nás registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví a prošel všemi kontrolami před uvedením na trh.

Oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovenskou republiku je společnost Pharmatico CE se sídlem v Bratislavě. Jde o výhradního distributora, který má jediný právo tabletky prodávat a tím je zaručena tak nejlepší možná cena, jakož i originalita přípravku.

Jak vypadá balení tablet

Vzhled balení tablet eJoy, jakož i postup rozbalování při doručení, zajímá více mužů. Na těchto fotkách vidíte, jak vypadá balíček, který vám přijde, ale i to, jak vypadají tabletky. Jak vidno, vše je bezproblémové a v souladu s nejvyššími možnými standardy:

 

Kde koupit tabletky eJoy

Na úvod jsem již zmínil, že na rozdíl od mnoha jiných přípravků, eJoy v lékárně nekoupíte. Důvodem je, že výrobce používá vlastní oficiální distribuční kanál, kterým je výhradně jeho vlastní distribuční společnost.

Eliminuje se tak například zvýšení koncové ceny pro muže v důsledku několika mezičlánků. Výhodou je, že tabletky jsou volně dostupné a na jejich koupi nepotřebujete lékařský recept či předpis. Prodej není nijak omezen a oficiální distributor má eJoy skladem vždy v dostatečném množství.

eJoy se dá koupit přes internet přes oficiální online eshop www.ejoytablety.cz. Objednání probíhá diskrétně prostřednictvím internetového formuláře nebo prostřednictvím SMS objednávky, stejně tak balení je diskrétní a nikdo se nedozví, co si objednáváte. Distributor garantuje originálnost každého výrobku.

 

Postup objednání a doručení

Koupě tablet eJoy je mimořádně jednoduchá. Na výběr máte dvě možnosti a to buď koupi přímo přes eshop, nebo objednávku prostřednictvím zaslání SMS zprávy. Osobně jsem využil první možnost, ale i druhá možnost je velmi zajímavá a představíme si ji.

Co se týče objednávky přes internet, zde je postup následující:

 1. Nejdříve si vyberte velikost balení od 24 až po 168 tablet
 2. Následně můžete zadat slevový kód, pokud jej máte, přičemž zde výše v recenzi jsem ho uvedl a doporučuji ho využít co nejdříve, protože má omezenou platnost
 3. Potom vyplníte své údaje a adresu doručení, která se může lišit například i od vaší trvalé adresy
 4. Vyberete si způsob doručení
 5. Objednávku ještě jednou zkontrolujete a odešlete

 

Pokud se rozhodnete pro objednání přes SMS zprávu, postup je také jednoduchý:

 1. Do prázdné SMS zprávy uveďte své jméno a příjmení, adresu a číslo popisné, město a PSČ, telefonický kontakt, počet balení eJoy tablet a typ dopravy
 2. SMS zprávu odešlete na číslo +421 949 209 200
 3. Počkejte na zpětnou vazbu, do 24 hodin bude vaše objednávka zpracována

Co se týče platby, ta probíhá na dobírku přímo kurýrovi při doručení. Platit lze hotově nebo platební kartou. Domů vám přijde běžná zásilka, která je ale anonymní a plně diskrétní, na obalu balíčku nebude žádná reklama ani nápis.

Co se týče doručení, máte na výběr několik možností. Pokud si zvolíte GEIS kurýra, je dodání do 48 hodin a stojí 98Kč.  Při využití České pošty na doručení k vám domů zaplatíte 79Kč.

Využijte limitovanou akční nabídku portálu mujprimar.cz

  130Kč slevový kupón – TOPerekcia  

Vepište do objednávkového procesu na našem webu môjprimár.sk

a bude Vám odečtených 130Kč.

časově limitovaná akce !!!

Garance vrácení peněz

Nákup prostřednictvím oficiálního distributora má ještě jednu velkou výhodu a tou je garance vrácení peněz. Výrobce eJoy si totiž natolik věří, že poskytuje záruku včetně peněz v případě, že by nebyly účinky přípravku plně podle vašich představ. Peníze vám budou vráceny za každé nespotřebované a neotevřené balení.

Já jsem tuto možnost naštěstí nemusel využít, ale je to podle mě pozitivum a to hned ze dvou důvodů. Jak jsem již zmínil, ukazuje to na sebejistotu výrobce, který si je jistý účinností přípravku. Zároveň je to pozitivní impuls pro ty, co chtějí tabletky eJoy vyzkoušet, ale bojí se účinků. Za mě určitě velký palec nahoru!

Máte nějaké další otázky?

Dříve, než přejdeme přímo k popisu zkušeností, dovolil jsem si ještě nahlédnout do některých internetových fór a diskusí, abych zjistil, co další ještě mužů v souvislosti s přípravkem značky eJoy zajímá.

Řekl jsem si totiž, že dost bylo technických údajů a teoretických informací, důležité jsou i informace pocházející přímo z praxe a užívání. Právě proto jsem se rozhodl vyhledat nejčastěji kladené otázky a odpovídat na ně na základě své vlastní zkušenosti s dlouhodobým užíváním tablet.

Ať se líbí, toto by vás mohlo zajímat nejvíce:

Pro koho je eJoy určen?

Tabletky eJoy jsou určeny pro muže ve věku nad 18 let, kteří potřebují posílit svou potenci, zlepšit erekci, zvýšit sexuální apetit a podpořit celkově svůj sexuální život. Pozor si ale třeba dávat na některé kontraindikace, především na nemoci a léky, které užívání přípravku kvůli jeho vlivem na kardiovaskulární systém vylučují.

Potřebuji při koupi tablet lékařský recept?

Ne, na koupi přípravku eJoy nemusíte absolvovat žádné lékařské vyšetření a můžete ho koupit bez předpisu. Není to ale kvůli tomu, že by byly tabletky například méně účinné, ale z důvodu, že neobsahují synteticky vyráběné látky zařazeny do kategorie léčiv. To nesnižuje jejich schopnost účinku jako ukážu níže při popsání zkušeností s přípravkem.

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky a doručení zásilky?

Distributor odesílá tabletky eJoy do 24 hodin od přijetí objednávky. Nejpozději do 48 hodin byste měli doma nebo na poště či jiném výdejním místě dle zvolené dopravy obdržet balení eJoyu. Velkou výhodou je, že na skladě je vždy dostatečný počet balení, takže vše závisí jen od rychle doručovací služby, nečeká se na doplnění zásob.

Po jaké dlouhé době by se měla projevit účinnost?

Nástup účinků po užití jedné dávky je do 30 minut, u někoho to může být individuálně i delší doba. Pokud se ptáte na viditelnost projevů při dlouhodobém užívání, zde se první pozitivní účinky mohou projevit již na druhý týden, ale i toto je velmi individuální. Čím déle budete eJoy užívat, tím bude jeho účinnost vyšší.

Jak dlouho bych měl eJoy užívat pro dosažení optimálního účinku?

Základem pro dosažení maximálního možného účinkuje je pravidelné užívání alespoň po dobu 2 měsíců, ideálně ještě o něco déle. Já sám jsem užíval eJoy 3 měsíce a tuto dobu považuji za zdravé optimum. Důležité je užívat eJoy každý jeden den a ve správném dávkování, čili 2 tablety ráno a 2 tablety večer.

Je možné kombinovat eJoy s jinými přípravky?

Ne, není to možné a to platí nejen pro jiné značky podobných tablet s přírodním složením, ale také o lécích na předpis. eJoy ale můžete kombinovat například s lepším stravováním a zlepšením životosprávy, což pomůže podpořit zvýšení vitality a zlepšení sexuální potence a sexuálního apetitu.

Co dělat v případě, že mi tabletky nezaberou?

Osobně si nemyslím, že se to stane, ale i kdyby, můžete distributorovi nenačaté balení eJoyu vrátit. Výrobce totiž poskytuje garanci vrácení peněz v případě, že by u vás přípravek neúčinkoval podle vašich představ. Třeba objektivně říci, že ani nejkvalitnější tabletky nemohou řešit všechny problémy s potencí, některé si zkrátka vyžadují lékařskou léčbu.

Zkušenosti s eJoy tabletkami

Pojďme se nyní podívat na to, jaké jsou zkušenosti s pilulkami eJoy přímo u uživatelů. Podle hodnocení a recenzí, které jsem našel na více internetových stránkách včetně těch nejznámějších fór a diskusí, má eJoy překvapivě velmi pozitivní ohlas. Reference jsou až na menší výjimky kladné a muži vidí zlepšení v téměř všech oblastech.

Našel jsem sice i některé negativní recenze, ale podle mě se jedná buď o problém s příliš krátkým trváním užívání, nebo jde opravdu o tak vážné případy, kdy vám žádné volně dostupné pilulky nemohou pomoci.

Mluvím zejména o úplné erektilní dysfunkci či hormonálních problémech, které nejsou řešitelné běžnými prostředky a vyžadují lékařskou péči. Úplným extrémem jsou až přehnaně negativní recenze, kde ale mám podezření, že jde jen o antikampaň ze strany konkurenčních značek.

Muži na tabletách nejvíce oceňují bezproblémové užívání, jednoduché dávkování a v podstatě i poměr ceny a kvality. Nikdo netvrdí, že jde o jedinou značku na světě, která pomáhá, ale aktuálně na našem trhu je v této oblasti jen minimální množství přípravků, které by měly podobně pozitivní reference.

Vlastní zkušenosti a testování

Jak jsem již řekl, já sám jsem užíval eJoy delší dobu. Od druhého do třetího měsíce byl přitom nárůst účinků asi nejvíce viditelný, což překvapilo i mě samotného. První viditelné účinky jsem zpozoroval již během druhého týdne užívání a od té doby se to postupně jen a jen zlepšovalo. Pochopitelně, tabletky jsem pravidelně a poctivě užíval.

Plusem je i možnost užívání ať už před jídlem nebo po něm, hodně krát se mi totiž stalo, že jsem na to zapomněl před večeří, takže jsem to mohl nahradit po jídle. Z hlediska účinnosti se u mě nejvíce projevilo zkvalitnění erekce a nárůst sexuální energie, zde hodnotím přípravek jako nadprůměrně účinný.

Samotný proces koupě a doručení hodnotím také velmi pozitivní. Objednání bylo jednoduché a šlo jen o otázku několika kliknutí a minut. Doručení jsem si zvolil přes kurýra přímo domů. Vše bylo bez nejmenšího problému. Garanci vrácení peněz jsem využít pochopitelně nemusel, protože jsem byl s účinkem spokojen.

Závěrečné hodnocení tablet eJoy

Na závěr nám zbývá už jen zhodnotit přípravek eJoy celkově z hlediska všech jeho výhod, nevýhod, účinnosti, poměru ceny a kvality, užívání a koupě. Abych vám nabídl co nejlepší přehled, připravil jsem si nejen slovní, ale i grafické zhodnocení.

Zde je moje ohodnocení eJoy podle jednotlivých kritérií:

ÚčinekNaše hodnocení
Rychlost nástupu erekce:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Tvrdost erekce:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Délka erekce:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Podpora libida:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Zvětšení penisu:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Poměr ceny a výkonu:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
Naše závěrečné komplexní hodnocení:hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie

 

Pokud vám připadá výsledné plné hodnocení přípravku příliš pozitivní, vězte, že jen odráží skutečnost takovou, jaká je. Dlouhodobé užívání tabletek eJoy je hodnoceno nejen mnou, ale prakticky drtivou většinou mužů, jako mimořádně prospěšné pro zlepšení sexuálního života a jeho kvality.

Není to pochopitelně žádná samozřejmost. Značka vděčí takovým dobrým referencím a hodnocením kvalitnímu složení a výborně namixované kombinaci účinných látek. Berte to prosím tak, že plné hodnocení ode mě určitě nedostane žádný přípravek, který bych nemohl s čistým svědomím doporučit. Při značce eJoy to však 100% platí.

Co se týče výhod, které jsou s jejím užíváním spojené, tak největší jsou tyto:

 • 100% přírodní složení je velkým pozitivem z hlediska dlouhodobého bezproblémové užívání bez nežádoucích účinků
 • poměr ceny a kvality je zřejmě nejlepší na trhu a to platí i při pravidelném a každodenním užívání
 • koupě přes oficiální eshop je velmi jednoduchá, rychlá a doručení je diskrétní
  nástup účinků je poměrně rychlý, vliv při dlouhodobém užívání je mimořádně viditelný
  velkým plusem je, že v jedné tabletě je tak široké složení, že to ovlivňuje sexuální zdraví absolutně komplexně
 • unikátní je i garance vrácení peněz, ukazuje to, jak moc si výrobce věří

Pochopitelně, objevil jsem i pár menších minusů:

 • při dlouhodobém užívání bych namísto několika menších balení v jedné zásilce přivítal větší balení, i když uznávám, že cenově je to v pořádku
 • mohlo by být i více akciových kampaní během roku, slevový kód platí jen jistou dobu
 • namísto 4 tablet denně by mohlo být dávkování poloviční a tabletky by mohly obsahovat 2 x tolik účinných látek

Pro všechny, kteří mají problém se svou sexuální kondicí, mohu tabletky eJoy určitě doporučit. Totéž platí i v případě, že jste již vyzkoušeli některé konkurenční značky, ale nezaznamenali jste výrazné zlepšení. Právě eJoy vám díky kvalitnímu složení může opravdu pomoci, protože nad svou konkurenci právě touto výhodou výrazně vyčnívá.

Dôležité odkazy:
eJoy® v ADCC číselníku

 

 
Komentáre

V informacích píšete, ANI SAMY NEVITE, správně má být SAMI .Přípravek má napomáhat k zvětšení prostaty a k přerušovanému močení což je blbost protože čím vetší prostata , TIM VĚTŠˇI PROBLEM Zkuste mi to nějak vysvětlit děkuji za odpověď.

Uvádíme jenom:
Čtvrtým účinkem užívání přípravku je zlepšení stavu prostaty a s tím související zlepšení plodnosti. Přestože je tento účinek těžší měřitelný, několik mužů pocítilo zlepšení stavu prostaty zejména při močení. O zvětšení prostaty jsme se nezmínili – složení přípravku přispívá ke zlepšení stavu prostaty, ne jejímu zvětšení.

Dobrý den přeji

Chci se zeptat na nějaké vedlejší účinky jako bolest hlavy nespavost a podobně víte mi o tom něco blíže říct.
Mám po 50tka a nemám zájem si dělat problémy s KAMAGRA a nějakými generiky viagry …

děkuji

Dobrý den přeji

Tento doplněk nemá žádné vedlejší účinky, je čistě přírodního složení.
Je určen k dlouhodobému užívání.
Pozitivně působí i na prostatu což je pozitivní oproti konkurenci.
Je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Zafungovalo mi to. Jsem spokojený …
Doporučuji si dávat jednu pilulku i den když nebudete mít sex. Ono to na Vás přijde a nakonec si dáte i ten …. 😀

Dělal jsem take kolečko že kdy mi nejlépe pasuje na tento zatnul velice dobře. Pochvaluje si, víte já před padesátkou a mlada pipenka ……. Po kině jsme si vcera zavyvádzali.

Doručen diskrétní a rychle.

Měl jsem určité problémy s erekcí ne vždy ale často. Mam po 50tka.

Začal jsem užívat tento doplněk a problémy s erekcí se mi výrazně upravily a cítím se podstatně sebejistější.

Dobry den, v tomto případě bych doporučujeme poradit se s lékařem, doplňky výživy někdy není vhodně uzivat, pokud máte vysoký krevní tlak nebo srdečně cévní onemocnění.

Před objednáním jsem si ověřil u KHS sr, zda je tento doplněk u nás registrován. Užívám dlouhodobě, před sexem nedoporučuji pít vela alkoholu ..

ja mam osvědčené objednat KAMAGRA a pouzit před sexem (je na předpis, ale da se sehnat na netu, jen si třeba najit osvědčený web) a ejoy dlouhodobě.

Díky diskusi na tomto webu jsem zkusil enjoy, dakujem za doporucení, moc jsem od toho nečekal, nemam s čím srovnávat, ale mně to funguje.

Vyzkoušel jsem už kdeco včetně Viagry z Internetu a bylo to svinstvo, skončil jsem na infuzi. Vůči „lékem“ bez předpisu jsem měl vyhrazen názor, ale zaujalo mě složení a užívám již delší dobu. Minimálně to podle složení má pozitivní vliv na zdraví, ale druhá Viagra to určitě není ..

Objednala jsem příteli k Vánocům, trosku se styděl, ale užívá uz dlouhodobě, nevím, jestli je to placebo, ale mame nyní veseleji 😀

Mnoho lidí si kupuje podobně doplňky a čeká efekt jako z grotesky – uzijete a roztrhá vam gate. Je třeba par něžných dotyků a je to parada :-))) Cítím se perfektně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*