Jak zvětšit penis je to možné?

Trápí vás velikost vašeho penisu? Nejste sám.

Tento problém je totiž mezi muži tak často diskutován, že mnozí z nich přes relativně průměrné, či dokonce nadprůměrné velikosti svého penisu, žijí v domnění, že jejich pýcha je malá. Určitě se však najdou i případy mužů, jejichž penisy skutečně svou velikostí nepatří nejen mezi ty větší, ale ani mezi ty průměrné. Pochopitelně, takový muži mají komplexy méněcennosti. I když mnozí z nich tomu nevěří, v současnosti existuje několik způsobů jak zvětšit penis.

Je váš penis dostatečně velký a pokud ne, měříte ho správně?

Průměrná velikost penisu Slováků se pohybuje v rozmezí cca 14-15 cm, což sice na světové poměry není nejvíce, avšak najdou se i národy, které za naším průměrem daleko zaostávají. Co se týče měření penisu, podle vědců a výzkumníků se měří penis tak, že si vezmete pravítko, kterým zatlačíte až na doraz k pubické kosti, tedy k místu, kde je penis vazivem spojen k tělu. Právě špatná metoda měření může způsobit, že váš penis ve srovnání s oficiálními měřeními bude mít o 1,5-2 cm méně než ve skutečnosti.

Triky na prodloužení penisu mohou pomoci přidat pár cm navíc

V případě, že jste správně změřili svůj penis a přece jen v ztopořeném stavu nemá takovou délku, jakou byste chtěli, možná se i vy sám sebe ptáte, jak svou pýchu zvětšit. Triků, jak zvětšit svůj penis je samozřejmě hned několik, ale možná většině mužů včetně vás, postačí i optické zvětšení a to tak, že si prostě oholíte intimní partie. Díky tomu se váš penis opticky zvětší o 1-2 cm, což určitě není na škodu.

Dalším dobrým trikem, který však určitě nezní tak jednoduše jako ten předešlý, je hubnutí. Právě větší břicho způsobí to, že kořen penisu bude překrytý několika centimetry tuku, což v konečném důsledku způsobí to, že viditelně je váš penis o nějaký ten centimetr menší. Proto, pokud máte nějaké to kilo navíc, určitě menší dieta a více pohybu na čerstvém vzduchu vám rozhodně neuškodí.

Další oblíbenou, ale v tomto případě již není bezplatnou metodou zvětšení, je například vakuová pumpa, pomocí které můžete napumpovat do svého penisu více krve, čímž dojde k prodloužení penisu. Nesmíme však zapomínat, že jde jen o dočasný efekt, který není dlouhodobě patrný ani při častějším používání.

Dalším pomocníkem mohou být i různé pomůcky na dlouhodobé nošení a zvětšení penisu. Jejich účinek je diskutabilní, většina z nich však pracuje na principu natahování penisu, což pro některé pány nemusí být na běžné nošení zcela vhodné. Kromě toho může dlouhodobé používání těchto pomůcek způsobit i nečekané komplikace a proto jakékoliv dlouhodobější nošení těchto pomůcek konzultujte se svým lékařem.

Pokud nic nepomůže, může pomoci operativní zákrok chirurga

Dnešní medicína nabízí skutečně široké možnosti vylepšení těla člověka. V případě zvětšení penisu jde o operativní zákrok pod celkovou narkózou. Chirurg v tomto případě jemně nařeže vazivo, případně ho úplně přeruší, díky čemuž dojde k prodloužení penisu io několik centimetrů. Nevýhodou tohoto zákroku je však to, že plnohodnotný sexuální styk si můžete dopřát až po dvou měsících odpočinku.