Afrodiziaka – recenze, zkušenosti a použití

Jak lze charakterizovat afrodiziaka? Jde o látky nacházející se v rostlinách, koření či různých potravinách, které prokazatelně zvyšují chuť na sex a zlepšují libido. Jde o látky, které v lidském těle spouštějí různorodé chemické procesy, díky čemuž se prodlužuje požitek ze sexu. Po užití afrodisiaka se do těla vyplavují hormony štěstí endorfiny, látka serotonin, dochází k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů, čímž se zvyšuje jejich citlivost.

Slovo afrodiziakum má své kořeny již ve starověku, tento název je spojen s řeckou Bohyní lásky Afroditou. Jde o prostředek v podobě potraviny, pochutiny či jiné látky určené ke konzumaci, díky níž nastává zvýšení touhy na sex. Afrodiziaka působí na smysly, ovlivňují činnost mozku, zvyšují citlivost pohlavních orgánů a jsou skvělým pomocníkem při samotné sexuální stimulaci.

Afrodiziaka přinášejí do sexuálního života nové pocity, více vzrušení, intenzivnější orgasmus, delší sexuální styk a působí příznivě na erekci, sexuální výdrž, sexuální energii, zvyšují chuť na sex a před samotným sexem dodají tu správnou náladu. Nejde přitom jen o pomůcku pro ty, kterým to v sexu nefunguje tak jak by mělo případně potřebují podpořit erekci. Afrodiziaka jsou kořením nejen sexuálního života, ale i vztahu jako takového. Jsou vhodné pro zkušené, méně zkušené a také pro začátečníky. Jelikož odbourávají rozpaky a zmírňují sexuální napětí, pomohou i stydlivým a ostýchavým párem uvolnit se a užít si dokonalý požitek ze splynutí.

Pokud se rozhodnete sáhnout po afrodisiaka, máte několik možností. Nejžádanější jsou ty přírodní, které jsou běžně dostupné v domácnosti. Množství lidí ani netuší, kolik potravin a pochutná působí povzbudivě. Druhou skupinou jsou afrodiziaka, které lze získat v lékárně ve formě tablet či prášků. Na jejich získání není nutný lékařský předpis, jsou tak dostupné pro každého. Kromě toho existuje množství moderních budičů libida, najdete je v podobě masážních olejů, krémů, svíček, sprejů, kapek či voňavek. Na každého člověka může působit něco jiného, ​​stačí jen zkoušet a najít to správné afrodiziakum jako vyšité pro vás a vaši partnerku. Na někoho níže uvedené pokrmy působí při každé konzumaci, na jiného zase vůbec a musí tak sáhnout po afrodiziakem v tabletové formě. Někdo pociťuje vzrušení při vůní vanilky, jiný musí cítit intenzivnější vůni například ve formě voňavky. Jak se říká, 100 lidí 100 chutí. A ve sféře sexu platí toto pořekadlo dvojnásob.

Dary přímo z přírody

Teoretický úvod o afrodiziakem máme za sebou, pojďme se podívat na praktické využití. Velmi lehce dostupným a zároveň jedním z nejúčinnějších afrodiziak podporujících chuť na sex je med. I díky jeho afrodisiakální vlastnosti vzniklo pojmenování líbánky. Pokud ho zkombinujete s některými kořením (např. Skořice, vanilka, zázvor, hřebíček, koriandr, pepř či muškátový ořech), budete v sedmém nebi. Koření totiž zvýrazňují jeho účinek. Kromě toho se med při sexuálních radovánkách může použít i jako masážní prostředek, protože je snadno roztíratelný, příjemně voní a chutná. Co může být více nabuzující než slízat sladký med přímo z partnera či partnerky? Další kořením, která je velmi silným afrodiziakem je chilli. Chilli papričky (a podobně i česnek) pomáhají prokrvit pohlavní orgány a zlepšují krevní oběh. Výtažky z chilli se dokonce používají při výrobě přírodních výživových doplňků pro muže na zlepšení a zkvalitnění erekce. Jelikož je chilli velmi štiplavým afrodiziakem, nemusí vyhovovat každému konzumentovi. Bylinkami posilujícími vášeň jsou rozmarýn, máta, šalvěj, bazalka a ženšen. Zapomenout určitě netřeba na macu, která je součástí mnoha přírodních vitaminových doplňků pro muže podporujících erekci. Kromě podpory chuti na sex tedy podporuje odstranění mužských potíží.

I mezi ovocem a zeleninou najdeme plody, které jsou budiči libida. Jde například o fíky, avokádo, olivy banány, meloun, meruňky, broskve, granátové jablko, jahody, ananas či třešně. Mnohé z nich navíc ovlivňují i ​​to, jak muž „chutná“. Touží vaše partnerka po voňavých jahodách či šťavnatém ananasu? Dejte si je spolu s ní a budete jí chutnat iv posteli. Co se týče zeleniny, velmi účinnými buditelů vášně jsou například křen, chřest či artyčoky. Pro muže je velmi povzbudivým celer (který zároveň zkvalitňuje erekci), pro ženy zase rajčata v kombinaci s bazalkou. Pro odvážnější lidi, kteří rádi experimentují a oblibě neobvyklé chutě, může pomoci i konzumace ústřic, kaviáru či lanýže. Skvělými afrodiziaky z přírody jsou dále ořechy a semínka, například mandle či sezam. Dokonce i mák, který je známý jako opium, dokáže nabudit sexuální apetit do nevídaných rozměrů. Abychom nezůstali jen u afrodiziakem s rostlinným původem, uvedeme si i pár živočišných. Někdo jejich zbožňuje, jiný zatracuje, ale i mořské plody dokáží nadělat s libidem divy. Jde například o ústřice, sépie, perlorodky či mlže.

Pokud bych měl hodnotit přírodní afrodiziaka z vlastní zkušenosti, musím říct, že na mě působí med v kombinaci s chilli (medová masáž je opravdu perfektní předehrou!), Dále jahody a co bych opravdu nečekal – vanilka. Nevyskúšaj jsem ještě všechny přírodní afrodiziaka, ale z těch, které jsem si odzkoušel, byly pro mě právě tyto top.

Nápoje a potraviny

Nápoji, které pomáhají odhodit zábrany, jsou ty s obsahem alkoholu. Po nich jsou lidé odvážnější, komunikativnější a v neposlední řadě i více vzrušení. Nejúčinnějším alkoholickým nápojem podporujících sexuální apetit je červené víno. Oblíbenou kombinací je také šampaňské s jahodami. Starými známými afrodiziaky jsou i čokoláda, káva či různé druhy sýrů. Víno a čokoládu mohu doporučit i z vlastní zkušenosti. Pár kostek kvalitní čokolády udělá opravdu divy. No a alkohol v podobě červeného vína, to je bez komentáře. Alkohol je starý známý ničitel zábran.

Vitaminové doplňky pro pohodlí

Množství lidí by afrodiziakum s radostí vyzkoušelo, ale nechce se jim věnovat čas studování a zkoušení těch nejúčinnějších z přírody. Proto sahají po jednodušší formě a tou je návštěva lékárny. Tam najdou široký výběr tablet s obsahem různých látek podporujících libido. Většinou se jedná o vitaminové doplňky pro muže, které pomáhají řešit problémy s erekcí a jedním z množství jejich účinků je také zvýšení chuti na sex. Obsahují macu či kotvičník zemní, které jsou známé svými afrodiziakálními účinky. Pro ženy jsou zase vhodné tablety s obsahem ženšenu či pískavice. Tyto tobolky dokáží ovlivnit hormonální hladinu, podporují ty hormony, které jsou zodpovědné za sexuální energii a vzrušivost. Kromě vitaminů v tabletové formě se na trhu nacházejí také různé krémy a gely, které podporují libido. Většinou se jedná o lubrikační gely obsahující speciální látky zajišťující vyšší vzrušivost. Dokonce jsou na trhu i gely určené pro ženy, díky kterým se bod G stává mnohem citlivějším. Vitaminové doplňky pro muže zkouším postupně i já. Z těch, které jsem dosud vyzkoušel, byl pro mě nej eJoy a hned za ním bych doporučil Zerex.

Voňavky, masážní oleje, svíčky

Možná byste nevěřili, ale existují i ​​speciální voňavky, které dokáží opačné pohlaví přitáhnout pokud mouchu na lep. Obsahují totiž látky podporující chuť na sexuální sblížení. Stačí je ucítit a vaše smysly budou zcela opantala, toužící jen a jen po jednom. Tyto voňavky povzbuzují smysly, uvolňují mysl a přitahují pozornost opačného pohlaví opravdu účinně. Na trhu najdeme voňavky určené pro dámy, pány případně uni sex voňavky pro obě pohlaví. Podobně je to i s masážními oleji a gely. Tyto přípravky jsou vhodné pro stimulaci pohlavních orgánů i masáž erotogenních zón. Stačí přidat už jen žádostivý dech, jemné polibky a noc plná vášně může začít. Existuje dokonce i masážní svíčka, která se po rozpuštění používá na masáž. Zabezpečuje tak účinek dva v jednom – příjemná masáž doplněna smyslnou vůní zaručí dokonalou předehru. Tuto kategorii afrodiziakálních pomůcek nemám zatím zcela neprobádanou. Mám sice rád masáže, ale dosud jsem vybíral spíše klasické gely a vůně. Příště vyzkouším masážní olej nebo svíčku s obsahem buditelů libida a sám se přesvědčím, zda mají účinky podle popisů. Voňavku s obsahem afrodiziakálních látek jsem už vyzkoušel a musím uznat, že zafungovala. Partnerka ji ucítila a byla velmi mile překvapena (a já s ní) jak rychle se jí dostavila chuť na sex.

Pro muže a pro ženy

Muži se mohou setkat s následujícími pomůckami působícími na zvýšení chuti na sex: přírodní vitaminové doplňky, spreje s obsahem niacinu (látka podporující normální fungování nervového systému), spreje působící na lepší tvrdost penisu (např. Mentolové bylinné roztoky s obsahem Argininu), stimulační spreje a krémy. I pro ženy jsou určeny různé vitaminové doplňky s obsahem afrodiziakálních látek, krémy a spreje či dokonce bylinné nápoje se zajímavým složením. Obsahují řadu látek podporujících žádostivost.

Další účinné „vychytávky“

Dračí krém pro muže i ženy – obsahuje koncentrované afrodisiakální látky, díky kterým se střídají pocity tepla a zimy, čímž vyvolávají dráždivé pocity. Po aplikaci krému nastává pevná erekce, růst libida a podpora dosažení silnějšího a intenzivnějšího orgasmu.

Španělské mušky – kapky s různými příchutěmi, díky kterým zažijete to, co jste ještě nezažili. Po přibližně 30-ti minutách od nakapání kapek (15) pod jazyk přichází šok v podobě zvýšeného prokrvení pohlavních sliznic – to vyvolává touhu po uspokojení, touhu na sex, touhu po nekonečném orgasmu. Kapky se vyrábějí v různých příchutích, můžete si tak vybrat podle svého gusta.

Tip na dokonalý večer a ještě dokonalejší noc

Jak dosáhnout co největší vzrušení a co nejlepší sex? No přece kombinací co největšího počtu afrodiziakálních látek najednou! Chcete-li přivést partnerku do varu, určitě vyzkoušejte několik podporovatelů libida současně a určitě neprohloupíte. Na večer plný lásky se předem dobře připravte. Pořiďte si voňavku, která obsahuje afrodisiakální látky. Jakmile partnerka ucítí váš nový parfém, roztřesou se jí kolena. Pozvěte ji na chutnou večeři případně připravte něco doma – pokrm by měl určitě obsahovat co nejvíce potravin a pochutin, které jsem zmiňoval výše. Samozřejmě nesmí chybět kvalitní čokoláda, dobré víno a voňavé svíčky. Večeři zakončete medovou masáží a pokud jste s partnerkou ochotni zkoušet nové věci, pořiďte si například španělské mušky. Já jsem tyto kapky sice ještě nezkoušel, ale podle různých recenzí opravdu fungují. Když se už bude schylovat k akcií, zakončete afrodiziakální misi použitím speciálního krému či gelu na účinnější stimulaci a vrchol v podobě intenzivního orgasmu vás ani vaši partnerku určitě nemine. Dosáhli jste to, co jste očekávali? Pokud ano, příště můžete použít stejnou schéma případně něco přidat. Pokud ne, zkuste hledat jinou cestu, použít jiné prostředky, polohy, sexuální pomůcky.

 
Komentáre

Manžel užívá tabletky ***. Jsou v tom různý bylinný klasiky jako Kotvičník, Ženšen, Ginko a podobně, o kterých se ví, že pomáhají na libido a erekci. Zatím to užívá necelý měsíc a nějaké změny k lepšímu vidíme, ale je to možná ještě brzo, aby se dalo říct, jak moc to pomáhá. Ale zatím jsme spokojení, chuť k sexu i kvalita je lepší než dřív. I když třeba se jen víc snaží 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*