Ženská ejakulace

K pojmu ženská ejakulace jste pravděpodobně již slyšeli, bez ohledu na vaše pohlaví. To, že je ženská ejakulace minimálně zajímavým tématem potvrzuje i to, že některé ženy ji považují za mýtus.

Skutečnost je však taková, že nejedna žena ženskou ejakulaci skutečně dosáhla. Pokud mezi ně patříte, další řádky tohoto článku pro vás určitě nebudou ničím neznámým.

Co to vlastně je ta ženská ejakulace?

Mnohé ženy si mylně myslí, že jde o únik moči, což potvrzuje i to, že se nejednou některé ženy po prvním dosažení ejakulace strnou, že jim uniká moč.

Pravda je však taková, že ženská ejakulace je ve skutečnosti tekutina podobná té, kterou během ejakulace produkují muži. Ženská ejakulace však na rozdíl od mužů neprodukuje predostojna žláza, ale párové Skeneho žlázy (také známé jako ženská prostata), které jsou umístěny po obou stranách vývodu močové roury. Co je však podstatné, v případě žen tato tekutina neobsahuje spermie a podle mnohých odborníků ji během života reálně dokáže dosáhnout přibližně 20-30% všech žen. Kromě toho, ženskou ejakulaci pravidelně nejsou schopny dosáhnout ani ty ženy, které patří právě mezi skupinu „vyvolených“.

Kdy dochází k ženské ejakulaci?

Ženský organismus není na rozdíl od toho mužského většinou doprovázen viditelnějším fyzickým projevům, jako v případě mužů, kteří během orgasmu dosahují vždy ejakulace. I v případě ženské ejakulace je k její „vyvolání“ většinou třeba dosáhnout orgasmu, během kterého dochází k silným vztahem pochvy. Jak jsme však zmínili, ženskou ejakulaci nedokáže pravidelně ani během orgasmu dosáhnout dokonce ani zmíněných 20-30% všech žen.

Je možné ženskou ejakulaci vyvolat a pokud ano, jak?

Je možné, že se na internetu nebo kdekoliv jinde setkáte se zaručeným návodem „jak vyvolat ejakulaci“. Bohužel obecný recept v tomto případě neexistuje, ba dokonce podle mnohých tento stav dokáže vyvolat jen skutečně zmiňovaná hrstka žen. Pokud bychom však vycházeli z domněnky, že ženskou ejakulaci skutečně můžete dosáhnout, tak napovědět by vám mohl fakt, že ejakulát produkuje ženská prostata nebo odborně známá jako Skeneho žlázy.

A právě vedle ženské prostaty by podle některých výzkumů mohl být známý bod G, jehož dráždění údajně dokáže vyvolat pocity rozkoše, které mohou vyvrcholit právě výstřikem ejakulátu. Najít tento bod je však velmi náročné a o to náročnější během pohlavního styku. Doporučuje se misionářská poloha, která je prý ideální k hledání tohoto bodu. Velmi pravděpodobné je však i to, že ženskou ejakulaci dosáhnete i během jiné polohy.

Kompetence srovnání tabletek na mužskou erekci – srovnání složení, obsahu a samotné ceny