Delší výdrž při sexu

Těšíte se na něj jako dítě na novou hračku a po pár minutách je konec. Ti šťastní stihnou uspokojit partnerku ještě před vlastním vyvrcholením, ti ještě šťastnější mohou krátce po prvním styku a vyvrcholení přejít na druhé kolo. Ti méně šťastní, často trpící smutkem či melancholickou náladou vyvolanou selháním, mají alespoň chápavou partnerku, která je ujistí, že příště to bude určitě déle. Jsou samozřejmě i tací muži, kterým delší sex a lepší výdrž nechybí a jsou spokojeni s vlastním uspokojením. Takových je však málo – mužské ego občas potřebuje namasírovat a slyšet od partnerky, jaký je skvělý a dokonalý v posteli, nenahraditelný při sexu a že takový silný orgasmus dokáže zajistit jedině on. Jaké jsou „recepty“ na delší výdrž?

Styk s přestávkami

Toto řešení je jedno z nejjednodušších a u množství párů i nejúčinnějších. Když partner cítí, že se blíží vyvrcholení, přeruší na pár vteřin či minut akt a věnuje se zatím tělu své partnerky jiným způsobem. Když pocítí, že se penis uklidnil a nedojde k předčasnému vyvrcholení, pokračuje dále v sexu. Muži takto dokáží své pocity velmi dobře ovládat, více pozornosti však musí věnovat ženě. U ní může totiž přerušovaný styk oddálit orgasmus do nenávratna. Dobrou pomůckou je v tomto případě vibrátor, který na pár minut nahradí mužskou pýchu a nenechá tak ženu zbytečně vychladnout.

I žena může pomoci

Partnerka po určitých zkušenostech ví vycítit, kdy se blíží partnerovy vyvrcholení. Tehdy může chytit situaci do vlastních rukou. A to doslova. Stačí se jemně vymanit z mužského sevření, uchopit penis do ruky (v oblasti uzdičky žaludu) a pár vteřin počkat. Účinné je i jemné zatlačení na samotnou špičku penisu, které dokáže na jedné straně potlačit ejakulaci, na druhé straně dostane muže do varu. Tuto metodu lze aplikovat i několikrát po sobě. Pokud žena ví o partnerově problému s rychlejším vyvrcholením, měla by se vyhýbat například i vizuálním stimulem – tedy erotickém prádle, pohybem či jiným sváděcím metodám.

Volnější polohy

U mužů dochází k rychlejší erekcí v případě poloh, které vyžadují silnější mužské přirážení. Většinou se tedy jedná o klasickou misionářskou polohu nebo polohy zezadu. Pokud muž potřebuje prodloužit svou výdrž, vhodnější jsou polohy, kdy je žena nahoře a tím sama reguluje intenzitu styku.

Před samotným sexem

Za zkoušku nic nedáte. Hodinku až dvě před pohlavním stykem docilte ejakulace bez pohlavního styku, tedy masturbací či jinou technikou za pomoci partnerky. Při samotném sexu už bude penis „unavený“ a zadruhé, protože byl vyprázdněn před určitou dobou, bude mu ještě trochu trvat, dokud si odpočine a doplní zásoby. Právě tuto skutečnost můžete využít k dokonalejší sex.

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*