Přilákejte ji vůní

Slyšeli jste už o feromonových parfémech? Ne? Velká škoda! Za pojmem feromon se skrývá chemická těkavá látka, která má zázračné účinky. Když ji člověk ucítí, jeho mozek prudce zareaguje a způsobuje v těle doslova poplach. Poplach, který oznamuje, že je třeba se za vůní otočit, znovu si k ní přivonět a … vyvolává touhu po jedinci, který je nositelem této kouzelné vůně. Feromony spouštějí přirozeným způsobem reakci muže či ženy na vůni opačného pohlaví. Pokud máte problém najít si sexuálního partnera, vyzkoušeli jste už všechny možné i nemožné způsoby případně nevíte jak nato, sáhněte po feromonových parfému a určitě neprohloupíte!

Lidské vs. syntetické

Ať už si to uvědomujeme nebo ne, každý z nás vylučuje do okolí chemické látky – feromony. Lidské feromony vycházejí z pokožky, potu a dokonce i z dechu. Mužské se nazývají Androstenol a ženské feromony nesou název estrenů. Ženy vylučují mnohem více feromonových látek během plodných dní, kdy působí na muže více atraktivnější. I během „ženských dní“ je z těla vylučovaných více zázračných látek a ženy v tomto období působí na muže doslova jako magnety. Určitě se nejedna žena zamýšlela nad tím, proč mají právě během jejího dní o ni muži větší zájem. Na vině jsou právě feromony. Tomu, že je můžeme cítit (i přesto, že nemají jasnou vůni), vděčíme nevšednímu Jacobsonovu orgánu, který se nachází mezi nosem a ústy. Pocítili jste někdy v blízkosti člověka opačného pohlaví určitou chemii? Nepopsatelný pocit, který vás nutil stále se k danému člověku přibližovat, chtěli jste být v jeho společnosti, vyhledávali jste vzájemný dotyk a nevěděli jste si tuto situaci vysvětlit? Právě za těmito pocity stojí lidské feromony. Neviditelné, ale velmi účinné.
Kromě lidských feromonům existují i ​​syntetické, které jsou uměle vyráběny. Nejčastěji se jedná o voňavky či parfémy obsahující feromonové látky. I přesto, že feromonových voňavka se nikdy nevyrovná přirozeným lidským feromonům, dokáže pořádně omotat tělo i mysl.

Jak si správně vybrat

Pokud jste se rozhodli pro nákup nové voňavky, ale stále se nemůžete rozhodnout, nechte si poradit od opačného pohlaví. Muži od žen-prodavaček, dámy by měli na nákup vzít například kamaráda. Při nákupu voňavky totiž člověk, který na sebe voňavku aplikuje, cítí její vůni úplně jinak než okolí. Vám se sice může zdát vůně přitažlivá, ale okolí ji často vnímá negativní a naopak. I zde existují, co se týče feromonů, dvě možnosti. Buď se jedná o klasický parfém, který neobsahuje přidáno feromony, ale při styku s kůží tak působí nebo jde o voňavky, které mají feromony zakomponované do svého složení. Parfémy působí na podvědomí lidí v okolí, zvyšují lidskou atraktivitu, přitahují pozornost, působí na mozek, který vysílá do těla signály toužící po kontaktu s nositelem vůně. Působí jako afrodiziakum, a to doslovně. Parfémy, voňavky, toaletní vody – ať už klasické nebo ty feromonové – mají velmi snadnou aplikaci. Stačí pár kapek na krk, za uši, na zápěstí či loketní záhyby a vůně se postupně rozplyne tak, aby ji bylo dostatečně cítit.

AKCE na produkt eJoy

eJoy je produkt pro zlepšení erekce a prodloužení sexuálního styku u mužů. Vítěz našeho testu při zjištění slábnutí erekce. Vítěz našeho testu tabletek na zlepšení erekce.

Speciální sleva pro produkt eJoy. Pokud se rozhodnete koupit tento produkt, stačí do objednávky zadat AKCE DOPRAVA a zístajte dopravu poštou nebo GEIS kurýrem zcela zdarma.

Chci si uplatnit slevu a ušetřit …

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*