Vimax – recenzie a skúsenosti

Logo_vimax_255Produkt, který se poprvé začal prodávat ještě v roce 1998 byl vyvinut stejně jako několik jiných produktů z této oblasti na zlepšení erekce, ale také i na zvětšení penisu, prodloužení pohlavního styku a také i jako produkt proti předčasné ejakulaci.

Jak Vimax funguje a jaké jsou jeho základní účinné látky?

Úkolem Vimax je především rozšířit cévy, čímž dochází ke zlepšení průtoku krve, čehož důsledkem je značné zlepšení erekce. Konkrétněji však Vimax cíleně působí na zvětšení objemu pěnových tělísek, které se nacházejí uvnitř penisu a které jsou odpovědné za dosažení erekce. Tím, že Vimax cíleně zvětšuje objem těchto tělísek, můžete bádat značné zlepšení erekce a v neposlední řadě i mírné zvětšení penisu (až do 2 cm). Obrovským pozitivem je však fakt, že tyto pozitivní účinky jsou následkem použití čistě přírodních látek, které obsahuje tento produkt. Konkrétně jde také o tyto látky:

  • Saw Palmetto: Tento extrakt z byliny pozitivně působí na sexuální aktivitu a sexuální výdrž, protože jedním z jeho účinků je i stimulace chuti na sex a také pozitivně působí na mužskou erekci.
  • Epimedium sagittatum: Tato látka známá také jako Škornice šípolistá zvyšuje libido a také i erektilní funkce. Využívá se na zvýšení sexuální touhy a také redukci mužské únavy při pohlavním styku.
  • Gingko Biloba: Extrakt známý i pro své pozitivní účinky na mužský sexuální výkon, zlepšení prokrvení penisu a tedy i erekce. Kromě toho má velmi dobré účinky například na paměť a koncentraci.
  • Tribulus terestris: Tato přírodní látka je velmi oblíbená například mezi kulturisty, kteří oceňují její stimulační účinky na produkci testosteronu. Oblíbená je však i pro svou schopnost zvýšit sexuální touhu, díky čemuž je velmi častou složkou mnoho jiných produktů, které zlepšují erekci.

Jaká je cena jednoho balení Vimax a jaké je doporučené dávkování?

Tento původem kanadský produkt určitě nezklame ani co se týče ceny. Za jedno balení, které obsahuje až 30 kapslí zaplatíte jen 699CZK. V případě objednání 12 balení, můžete za Vimax zaplatit jen něco kolem 500CZK za jedno balení, což je přibližně o 40% méně než když si objednáte jen jedno balení. A jak vlastně užívat Vimax?

Vimax je doporučeno pro maximálně docílení výsledku užívat vždy jednu tabletu denně, v ideálním případě před spaním. Podle výrobce je možné sledovat výsledky již po cca měsíci užívání. Někteří zákazníci však údajně pociťovali posílení erekce, zvětšení penisu a prodloužení výdrže už po pár dnech užívání.

vimax 3

 
Komentáre

Tak jako píšete zlepšit krevní oběh ale když ho mám v pořádku a potřebuji posílit celkovou chuť tak nic. nulový efekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*