Yellow Vital – recenze a zkušenosti

Poměrně novým produktem na trhu na podporu erekce a jiných mužských problémů je Yellow vital, který vytvořilo laboratoř Guangzhou Bio – Resources Co., Ltd. Přestože jde o dá se říci teprve „zelenáče na trhu“, Yellow vital patří spíše mezi dražších hráčů na poli s těmito produkty. Podle všeho by tomu měl odpovídat i účinek, který má podle výrobce nastoupit v co nejkratší době a jeho účinek má trvat údajně až 36 hodin a to přesto, že jde o produkt postavený na čistě přírodní bázi.

Z čeho se Yellow vital skládá?

Yellow vital je produkt založený na znalostech tradiční čínské medicíny, která svými účinky nejednou překonává i moderní syntetické formy léčby. Čistě přírodní produkt jakým je Yellow vital sice nekonkuruje svými účinky známému světovému fenoménu na podporu erekce – Viagře, avšak na rozdíl od tohoto produktu Yellow vital není znám žádnými nežádoucími účinky. Jaké látky můžete mimo jiné najít v tomto produktu.

  • Muira Puama: Látka, která je známá svými pozitivními účinky na potenci, prodlužuje délku erekce a také chuť na sex.
  • L-arginin: Známá aminokyselina je mimo jiné známá svými účinky na podporu tvorby spermií a také jako stimulant tvorby sloučeniny oxidu dusnatého, který uvolňuje cévy vedoucí do penisu, čímž dochází k lepší a pevnější erekci.
  • Tribulus Terrestris: Jedna ze základních látek produktů na podporu erekce, také známý jako stimulant podpory mužského hormonu testosteronu, kromě pozitivního účinku na erekci citelně zvyšuje mužskou sílu a podílí se na lepší regeneraci organismu.
  • Zinek: Další potřebná látka pro tvorbu testosteronu je velmi oblíbeným doplňkem stravy i ve formě tablet, protože pozitivně působí například na kvalitu vlasů, kůže, ale i imunity člověka.

Jaká je cena Yellow vital a jaké je doporučené dávkování?

Yellow vital se v současnosti prodává v balení po šesti pilulek za 750Kč, což se na první pohled ve srovnání s jinými produkty může zdát hodně. Na rozdíl od některých jiných produktů však Yellow vital nemusíte užívat dlouhodobě, ale jen před pohlavním stykem, protože jeho účinek nastupuje již do 60 minut od užití a přetrvává až po dobu 36 hodin. Kromě tohoto balení můžete zkusit i zkušební balení za cca 200Kč, které obsahuje pouze jednu kapsli.

Výrobce Yelllow vital svým zákazníkům také poskytuje 30 denní záruku vrácení plné částky za balení, v případě pokud s jeho produktem nebudete spokojeni. Pro uplatnění této záruky výrobce vyžaduje od zákazníka zaslat společnosti ve 30 denní lhůtě na vlastní náklady produkt Yellow vital zpět, s maximálně jedním chybějícím kusem a zároveň je nutné společnosti oznámit reklamaci e-mailem.

Kdo nesmí užívat Yellow vital?

  • Osoby mladší 18 let
  • ženy
  • Osoby po infarktu myokardu a osoby se srdečně – cévními onemocněními
  • Osoby, které užívají produkty, které podporují uvolňování oxidu dusnatého
 
Komentáre

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*