Zerex – recenze a zkušenosti

Určitě mnozí z vás slyšeli nebo někde na internetu četli něco o produktu jménem Zerex. Častokrát je také označován jako Viagra bez lékařského předpisu, jelikož se jedná o přípravek určený na podporu mužské erekce. Co vlastně konkrétnější Zerex je a jaké reálné účinky může svému uživateli přinést?

Koupit u oficiálního prodejce

 

Špičkový doplněk stravy na podporu erekce

Zerex jako takový není pouze přípravek na zlepšení potence mužů, ale hlavně přírodní doplněk stravy, který pozitivně působí na zvýšení mužského hormonu – testosteronu, který podporuje růst mužské síly, svalů a výkonnosti, dále je oblíbený například pro své pozitivní účinky na posílení imunity a zdraví člověka.

Zerex, který je vyráběn v USA, je oblíbený nejen kvůli svým pozitivním účinkem, ale i díky tomu, že se jedná o volně prodejný produkt, který je navíc pro většinu Slováků cenově dostupný. Velmi dobrou zprávou je fakt, že v současnosti Zerex prodává své produkty prostřednictvím rozsáhlé české distribuční sítě, díky čemuž ušetříte nemalé množství finančních prostředků za poštovné.

Co konkrétně Zerex obsahuje a jaké pozitiva může svému uživateli reálně přinést?

Zerex jako přírodní doplněk stravy neobsahuje žádné umělé složky a díky tomu je na Slovensku registrován jako volně prodejný doplněk výživy. Mimo vitamínů a minerálů, na které je velmi bohatý, obsahuje i jiné složky, které si blíže popíšeme.

 • L-Arginin: Jde o aminokyselinu, která je základem úspěchu v boji proti slabé erekci. Mimo podpory potence je tato látka známá jako stimulant tvorby spermií. Tato důležitá složka bílkovin, která je nezbytná pro lidský organismus hlavně v dětském věku, podporuje tvorbu sloučeniny oxidu dusnatého, která uvolňuje svaly a krevní cévy vedoucí do penisu. Důsledkem toho je muž schopen udržet erekci. V neposlední řadě napomáhá také k tvrdší a delší erekci.
 • L-Citrulline: Další důležitou součástí tohoto přípravku je tato složka, která je náhradním zdrojem buněčného L-Argininu. Velmi pozitivně tato látka působí především na výdrž a délku erekce, kromě toho je díky této látce penis mnohem lépe prokrven, také opticky větší a hrubší a mimo jiné velmi pozitivně působí na délku samotného pohlavního styku, který tak může trvat podstatně déle.
 • L-Lysin: Stejně jako dvě předešlé součásti přípravku Zerex, i tato látka velmi pozitivně působí na prokrvení penisu, což se v konečném důsledku odráží na delší a pevnější erekci. Muži, kteří užívají tuto aminokyselinu jsou z dlouhodobého hlediska schopni lepšího a delšího pohlavního styku.


 

Jaká je cena produktu Zerex?

V současnosti jsou k dispozici celkem tři typy tohoto produktu. Všechny z nich jsou doporučené jiným uživatelem a proto se pokusíme Vám poradit, který z nich je pro Vás ten ideální.

 1. Zerex Klasik: Určen k okamžitému zvýšení chuti na sex a také na nedostatečnou a slabou erekci. Nástup účinku je možné sledovat již po 60 minutách po užití, díky čemuž je vhodným k použití před sexuálním aktem. Cena za jedno balení (12 kapslí) 720Kč.
 2. Zerex Extralong: Prodlužuje pohlavní styk až o 30 minut. Je určen spíše pro muže, kteří požadují delší pohlavní styk a ne vyšší intenzitu erekce. Cena za jedno balení (12 kapslí) 850Kč.
 3. Zerex Ultragold: Tento produkt je určen především pro muže po 40tka. Narozdíl od předešlých produktů je určen i pro každodenní používání, díky čemuž můžete reálně zkvalitnit erekci, imunitu a zvýšit množství mužského hormonu – testosteronu. Cena za jedno balení (120 kapslí) 1600Kč.

Pro koho není určen přípravek Zerex?

 • pro těhotné a kojící ženy
 • Pokud u vás někdy došlo k alergické reakci na tyto přípravky nebo na některou z pomocných látek.
 • Pokud máte srdeční poruchu nebo závažnou poruchu jater.
 • Máte blíže nezjištěné problémy s vaším srdcem.
 • Pokud jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu (mrtvici), srdeční infarkt nebo pokud máte nízký krevní tlak.
 • Pokud máte vzácnou vrozenou poruchu sítnice (jako je retinitis pigmentosa).
 • Máte vředovou chorobu nebo poruchu krvácivosti (jako je hemofilie).
 • Pokud užíváte léky nebo přípravky, které jsou schopné uvolňovat oxid dusnatý
 • Pokud již užíváte jiné přípravky na zlepšení erekce
 • Přípravek také není určen pro osoby mladší 18 let a ženy

 

 
Komentáre

Také jsem ho užíval ale přešel jsem ke konkurenci ….. Více pilulek podobná cena lepší účinnost.

Zkoušel jsem dlhší dobu eJOY – novinka a k tomu užívám koncentrát maca peruánska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*